Wellness hotel Svornost – vaše dovolená s dětmi v Krkonoších

Vyzkoušejte výhody ubytování s bazénem

Wellness & Spa centrum Hotelu Svornost je nadstandardně vybavené hotelové wellness zařízení v Harrachově. Kromě ubytování s bazénem vám poskytneme profesionální wellness služby. Firemní konference i dovolená s dětmi v Krkonoších jsou důvodem, proč klienti vyhledávají naše wellness zařízení.

Upravit údaje
Je toto moje firma?
  • Harrachov 496
  • Harrachov
  • 512 46
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Wellness & Spa Harrachov – návrat k přírodě

Hotel Svornost je wellness hotel a spa zařízení nabízející wellness pobyty v Harrachově. Wellness hotel Svornost je situovaný v nádherné přírodě města Harrachov v Krkonoších. Našim hostům nabízíme komplexní služby v oblasti wellness, ubytování a firemních akcí.

Náš hotel je vyhledávaný pro svoji ideální polohu a kvalitní servis, poskytovaný v příjemném prostředí. Ať už vás láká dovolená s dětmi v Krkonoších, nebo romantický pobyt ve dvou, jsme pro vás to pravé! Vedle kvalitního ubytování nabízíme výbornou gastronomii a širokou škálu služeb našeho Wellness & Spa centra.

Ubytování s bazénem - wellness pobyty Harrachov

Hledáte ubytování s bazénem? Součástí wellness vybavení hotelu je Wellness & Spa centrum, které nabízí krytý bazén pro hosty hotelu zdarma. Dále nabízíme širokou nabídku masáží, od klasické sportovně regenerační přes masáž lávovými kameny, aroma masáž, baňkování až po luxusní čokoládové a medové masáže. V sauně si můžete dopřát odpočinku a načerpání nových sil. Wellness & Spa centrum dále nabízí zábaly, koupele, odpočívárnu, beauty balíčky, kosmetiku, balneo procedury a kadeřnictví. Pokud rádi sportujete, uspokojí Vás naše fitness centrum.

Harrachov – ideální místo pro vaše firemní setkání

Díky velmi dobrému umístění wellness hotelu Svornost v klidném prostředí mimo centrum Harrachova vám nabízíme možnost se plně soustředit na náplň vašeho setkání. Hotel nabízí prostory pro firemní akce s technickou základnou vhodnou k uspořádání různě velkých firemních či incentivních akcí. Jsme připraveni poskytnout ucelený gastronomický servis podle individuálních požadavků klientů.

Sport a turistika, lyžování Harrachov

Léto v Harrachově je symbolem horských kol, turistiky, bobové dráhy, vertical parku a poznávání přírody. Zima v Harrachově je překrásná. Harrachov nabízí ty nejlepší podmínky pro sjezdové, běžecké lyžování či snowboarding. Outdoorové aktivity společnosti HarrachMax vyplní veškerý váš volný čas.

Harrachov celoročně nabízí sportovní vyžití, relaxaci a zábavu, která vám nabídne dovolenou plnou neopakovatelných zážitků. Harrachov a jeho blízké okolí patří k místům s největším počtem značených cyklotras v Krkonoších. Ideálním místem pro start na hřebenové túry a cyklostezky je lanová dráha Harrachov, která vás dopraví na vrchol Čertovy hory.

Dovolená s dětmi v Krkonoších, ubytování s bazénem a wellness i prostory vhodné pro firemní konferenci – to vše představuje náš hotel. Těšíme se na vaši návštěvu!

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Výhodné balíčky ubytování

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.
Všechny sekce